ייצוג תאונות דרכים

לא אחת אנחנו מוצאים את עצמנו בעל כורחנו נאלצים לגשת אל עורך דין תאונות דרכים על מנת שייצג אותנו בתביעה מול חברת ביטוח. עורך דין תאונת דרכים מגיש בשמנו תביעה על מנת לקבל פיצוי על תאונה בה היינו מעורבים כצד הנפגע, זאת בזמן שהצד הפוגע מנהל את התהליך מול חברת הביטוח שלו אשר מנסה בכל דרך אפשרית למנוע מאיתנו לקבל את אשר מגיע לנו.
תאונת דרכים בדרך לעבודה
תאונות דרכים יכולות להיגרם בצורות שונות ואנחנו יכולים להיות מעורבים בהן באופנים שונים, הן כהולכי רגל, נהגים ברכב שנפגע, רוכבי אופניים, נוסעים ברכב ועוד. חשוב להבהיר שאנחנו יכולים לחפש ייצוג תאונות דרכים בשביל לתבוע על נזק פיזי שנגרם לנו או על נזק שנגרם לרכוש (רכב, אופניים וכן נזק למבנה או נזקים אחרים).

ייצוג תאונות דרכים על ידי עורך דין מתבצע באופן הבא. אנחנו מציגים בפני עו”ד תאונת דרכים את אשר אירע, הוא מגייס ראיות ועדים לאירוע, במידה ואכן יש כאלה, זאת במטרה להוכיח מספר דברים: ראשית שאכן היתה פגיעה במהלך התאונה, שנית, שהצד הנתבע הוא אכן אשם בכך (ולא אנחנו או כל צד אחר) שלוש, שאכן נגרם נזק שדורש פיצוי.

במידה ומדובר בנזק שנגרם לרכב או לרכוש, אנחנו יכולים להציג הערכה של שמאי מצידנו, בזמן שחברת הביטוח תרצה בוודאי להציג הערכה משלה על מידת הנזק שנגרם. במידה ומדובר על נזק פיזי שנגרם לנו, הרי שבית המשפט ימנה מומחה רפואי שיבחן את מצבנו ויקבע את מידת הנזק ממנו אנחנו סובלים. חשוב להבהיר שלא רק במקרה של נזק פיזי ממשי ניתן להגיש תביעה, אלא גם אם נגרם נזק קל ביותר.

נקודה נוספת שיש לציין היא ייצוג תאונות דרכים על ידי עורכי דין לא חייב להתבצע דווקא בבית משפט, אלא זה יכול להתבצע עוד לפני, כלומר עורך דין ינסה לסגור את העניין מול חברת הביטוח לפני שזה יגיע לבית משפט. כך נחסוך מעצמנו עלויות משפט וכן לא נצטרך לפספס ימי עבודה.

אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים ואתם זקוקים לייצוג, אתם מוזמנים לפנות למשרד גרייבסקי, מהמשרדים המובילים באזור ירושלים בתחום זה. צוות המשרד ישמח לשמוע על המקרה שלכם ולעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המשרד עוד היום ולקבל מענה שלם עבור המקרה שלכם. 
דילוג לתוכן