יצוג תאונות דרכים

אירוע כמו תאונת דרכים, יכול לעורר הרבה מאוד טראומות וסיטואציות כואבות, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. יש לא מעט אנשים אשר אחרי תאונת דרכים אשר הם היו מעורבים בהן כהולכי רגל, נהגים או נוסעים, נאלצו להתמודד במשך תקופה ארוכה עם מה שהם חוו, לעבור תקופת החלמה ושיקום ארוכה.

על כל אלה יש להוסיף מימד נוסף שיכול להיות מאוד קשה ולא פשוט. המימד המשפטי. לא משנה אם אנחנו הפוגע או הצד הנפגע, כאשר זה מגיע לבית משפט, זה יכול להיות מאוד לא פשוט ובטח לא נעים. זו הסיבה שמי שנאלץ להגיע לבית משפט לוקח איתו עורך דין אשר מתמחה ביצוג תאונות דרכים.

לפני שנסביר מה בדיוק עושים עורכי דין לתאונות דרכים, חשוב לציין, שמדובר בייצוג משפטי לא רק בבית משפט, אלא גם בערכאות אחרות, למשל מול ביטוח לאומי, מול חברות ביטוח, מול חברות רכב במידת הצורך, במקרה ומקום העבודה מעורב בזה אז גם מול הנהלת המקום וכן הייצוג כולל מעורבות מול הגורם הפוגע, לא רק בבית משפט אלא גם במו”מ מוקדם או בהליכי גישור שמחליפים לא פעם את המשפט.

למה בדיוק אנחנו צריכים יצוג תאונות דרכים וכיצד בדיוק עוזרים לנו עורכי דין בנושא?
ההסבר הוא פשוט מאוד, תאונות דרכים קלות ובוודאי קשות, דורשות התמודדות מול גורמים שונים, בפרט גורמים בירוקראטיים שונים, שכל מטרתם היא להוכיח שאנחנו לא באמת צריכים את השירות שלהם והם לא חייבים לשלם לנו דבר.

עורכי דין לתאונות דרכים עוזרים לנו לעמוד מול הרשויות השונות במטרה לקבל את הזכויות שלנו כחוק ועל פי הסכמים עליהם חתמנו למשל בחברת הביטוח בה אנחנו מבוטחים. מאחר ואותם עורכי דין יודעים מה הן הזכויות שלנו במקרה של פגיעה בתאונת דרכים הרי שהם יכולים לעזור לנו לממש כל אחת מהן ולקבל את התשלומים הנדרשים שלנו לשם הטיפול שאנחנו צריכים לעבור. ייצוג תאונת דרכים הוא הכרחי מאחר ולא פעם נמצא את עצמנו עומדים מול כוחות חזקים מאוד שכל מטרתם היא למנוע מאיתנו לקבל את מה שאנחנו זכאים לו.

אם עברתם תאונת דרכים ואתם מעוניינים ביצוג תאונות דרכים , זה הזמן לפנות אלינו, משרד עו”ד גרייבסקי. משרדנו מתמחה בייצוג נפגעים בתאונות דרכים מסוגים שונים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נקבע איתכם פגישה עוד היום.

דילוג לתוכן