נזקי גוף תאונת דרכים

על נזקי גוף תאונת דרכים ותאונות עבודה בבניין

עורך הדין שמייצג את נפגע נזקי גוף תאונת דרכים, צריך לשכנע את בית המשפט כי במקרה הנידון יש מקום לפסיקה שהנפגע זכאי לפיצויים. בבניית תיק תביעה עורך דין מנוסה בתחום יודע לשקף את נזקי גוף תאונת דרכים באופן מיטבי כך שסכום הפיצוי יהיה הגבוה ביותר שניתן להשיג עבורו.

תחשיב נזק ממוני ולא ממוני

בחישוב גובה הפיצויים עבור נזקי גוף בתאונת דרכים יש לשקלל מספר פרמטרים של מה שמכונה, ראש נזק.  בתחשיב נלקחים בחשבון, שיעור וסוג הנכות שנגרמה, מידת הכאב והסבל של הנפגע, סוג ושיעור הנכות שנגרמה לו, הפסדי שכר בעבר כמו גם הפסד עתידי, התאמת שיקום, כמו גם עזרה לצג ג’.

אירועי תאונה

כשמדובר על נזקי גוף תאונות עבודה, יש מקום להדגיש את ענף הבנייה בו נפוצים תאונות עבודה רבות. בין הפגיעות הנפוצות במהלך תאונות עבודה בענף הבניין ניתן למנות, חבלות גב, שברים בגפיים פגיעה מכימיקליים ועוד. רוב הפציעות נובעות כתוצאה תאונות עבודה בגובה ונפילה של הפועל וכתוצאה מנפילה של חפצים כבדים וכלי עבודה על העובדים. חשוב להבין כי באירועי תאונות עבודה בגובה, מלבד הפנייה לביטוח הלאומי ניתן להגיש תביעת נזיקין כנגד המעסיק או מקום העבודה, בהתאם למהות האירוע והנסיבות הספציפיות. כל פגיעה שנגרמה בעקבות אירוע תאונות עבודה בענף הבניין, בין אם הנזק הוא נוירולוגי, כירורגי, אורתופדי או נפשי, ניתנת לתביעת נזקי גוף תאונות עבור קבלת פיצויים.

בנוגע לפיצויים עבור אובדן כושר עבודה

כאשר אדם אינו מסוגל לעבוד כלל כתוצאה מתאונת עבודה, ניתן במקרים רבים להגיש תביעה בגין אובדן מלא של כושר העבודה, כאשר לנפגע יש ביטוח פרטי או ביטוח של קרן הפנסיה. כאשר המוסד לביטוח לאומי מכיר באירוע, בתור מקרה של תאונות עבודה בבניין, הוא נושא בעלויות של הטיפול בנפגע.

נזקי גוף תאונת דרכים – עורך דין מומחה לתחום

במידה ונפגעת נזקי גוף תאונת דרכים, כדאי לך להכיר את עו”ד ארז גרייבסקי. הוא מתמחה בדיני נזיקין וביטוח ובעל ניסיון עשיר בניהול תיקי נזיקין וביטוח מורכבים, כולל נזקי גוף בתאונת דרכים. עו”ד ארז גרייבסקי מייצג תובעים פרטיים בלבד ואינו מייצג כלל את חברות הביטוח, על מנת להימנע ממצבים של ניגודי אינטרסים. 

דילוג לתוכן