נפגעי תאונות עבודה

נפגעי תאונות עבודה צריכים לדעת כי עליהם לספק ראיות, עדויות ומסמכים רפואיים על מנת להגיש תביעה בגין תאונת עבודה, לכן חשוב מאוד לשמור את כל המסמכים הרפואיים שלכם, כגון הפניות לטיפולים או לרופאים מומחים, תוצאות של בדיקות, מכתבי שחרור וכן מסמכים שקיבלתם מהמעסיק שלכם. יש לשמור על כל פרט נוסף שאולי יוכל לעזור בהגשת תביעה עבור נפגעי תאונות עבודה. למעשה, נפגעי תאונות עבודה צריכים להבין כי לפני שהם משתפים פעולה עם חברת ביטוח, במידה וחברת ביטוח מעורבת, כדאי מאוד לקבל ייצוג הולם וייעוץ מקצועי מעורך דין מומחה בתחום של נפגעי תאונות עבודה.

עורך דין ארז גרייבסקי מומחה בייצוג תביעות של ירידה בשמיעה בעבודהתסמונת תעלה קרפלית וכן צרידות בעבודה.

עורך דין ארז גרייבסקי הינו בעל תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. את התמחותו עשה במשרד עורכי דין יוסי אברהם-עזרא בריק. כמו כן, עו”ד גרייבסקי סיים בהצלחה השתלמות “רפואה למשפטנים ” של הפקולטה לרפואה והפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב.

לאחר סיום תקופת ההתמחות שלו בשנת 2008, המשיך עורך דין ארז גרייבסקי לעבוד במשרד יוסי אברהם-עזרא בריק. בהמשך דרכו עבד במשרד תל אביבי העוסק בדיני הנזיקין והביטוח, שם עסק בעיקר בייצוג תובעים פרטיים וכן בייצוגה של “קרנית”- הקרן לנפגעי תאונות דרכים. עורך דין ארז גרייבסקי התמחה בייצוג המדינה בתיקי מיקור חוץ אזרחיים של פרקליטות המדינה.

כיום מתמקד עורך דין גרייבסקי בייצוג תובעים פרטיים בלבד והינו שותף מנהל במשרד עורכי דין “גרייבסקי”. עו”ד ארז גרייבסקי בעל ניסיון עשיר בליטיגציה ובניהול תיקי נזיקין וביטוח מורכבים.

משרד עורכי דין גרייבסקי עוסק בייצוג תובעים פרטיים בלבד במגוון תחומים, ביניהם ירידה בשמיעה בעבודהתסמונת תעלה קרפלית וגם צרידות בעבודה.

המשרד אינו נוטל על עצמו ייצוג של חברות ביטוח, זאת על מנת להימנע ממצב של ניגוד אינטרסים. במרבית התיקים המנוהלים במשרדנו, שכר הטרחה נגבה בסופו של ההליך המשפטי, על כן דלתנו תמיד פתוחה בפני כל לקוח, ללא קשר לאמצעיו הכלכליים. אנו מאמינים בתרומה לקהילה, ומפעם לפעם נוטלים על עצמנו תיקי “פרו בונו” במסגרת תכנית “שכר מצווה” של לשכת עורכי הדין. אנו דוגלים בשמירה על קשר אישי, צמוד ושקוף עם כל לקוח ומקפידים לשתף את לקוחותינו בכל החלטה מהותית הנוגעת להמשך ניהול התיק.

תביעות של תאונות עבודה הן תביעות לכל דבר ועניין, לכן על מנת למצות את זכויותיכם, כדאי לקבל ייצוג משפטי הולם.

דילוג לתוכן