עו"ד דיני נזיקין בירושלים

פגיעת נזיקין, בין אם זו פגיעה בגוף או ברכוש, יכולה להביא לכך שתקבלו פיצוי כספי עבור הפגיעה שלכם. אם אתם גרים באזור העיר ירושלים, תוכלו לקבל ייעוץ וליווי משפטי בנוגע למקרה שלכם ולקבל חוות דעת האם כדאי להגיש תביעה כנגד הצד האחראי לפגיעה. עו”ד דיני נזיקין בירושלים יסייע לכם בניסוח כתב התביעה ואיסוף על הראיות והעדויות הנוגעות למקרה הפגיעה שלכם.

עו”ד דיני נזיקין לבתי עסק

אם אתם בעלי בית עסק בירושלים ובית העסק שלכם נפגע מסיבה כל שהיא, יש לכם גם כאן אפשרות לשכור את שירותיו של עו”ד דיני נזיקין ירושלים ולהגיש כתב תביעה כנגד הצד שלטענתכם פגע בבית העסק שלכם. יש לשים לב כי בכל פגיעה פיזית בבית העסק ישנה גם פגיעה בשעות העבודה שלכם, אובדן הכנסות, פגיעה במוניטין בית העסק וכל פגיעה אשר ניתן להכניס לכתב התביעה שיוגש לבית הדין. דיני נזיקין נוגעים לדין האזרחי ואינם נחשבים כעבירה פלילית ולכן יש לשים האם הפגיעה בבית העסק שלכם נחשבת כעבירה פלילית או עבירת נזיקין.

פניה לעורך דין נזקי גוף

במקרים של נזקי גוף, מלבד בקשה לפיצוי כספי יש גם אפשרות לדרוש קצבה חודשית במידה והפגיעה היא כרונית פוגעת בתפקוד היום יומי שלכם. פניה לעורך דין נזקי גוף בירושלים תאפשר לכם לנסח כתב תביעה גם במקרים של פגיעה פיזית בגוף. עורך הדין יבדוק את כל המסמכים הרפואיים ויוודא כי ניתן להכין תביעה שיש לה סיכוי לזכות בפיצוי או בקצבה חודשית. כאשר הפגיעה הפיזית היא משמעותית, ניתן להיעזר בעורך דין גם להגשת תביעה לקצבת נכות מהמוסד לביטוח לאומי על מנת לקבל קצבה חודשית זמנית או לצמיתות.

משרד עורכי דין נזיקין מקצועי

קיבלתם החלטה לפנות למשרד עורכי דין נזיקין מקצועי? זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין ארז גרייבסקי הנחשב לאחד המשרדים המובילים כיום בתחום הנזיקין. משרד עורכי דין ארז גרייבסקי מספק לכם ליווי משפטי מקצועי של עו”ד נזקי גוף בירושלים אשר ילווה אתכם לאורך כל תהליך התביעה לקבלת פיצויים.

קביעת פגישה עם עו”ד נזקי גוף בירושלים

לקביעת פגישה עם עורך דין מקצועי של משרד עורכי דין ארז גרייבסקי, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וקבעו יום ושעה לפגישה שלכם.

עו”ד דיני נזיקין בירושלים של משרד עו”ד ארז גרייבסקי

אם אתם מחפשים עו”ד דיני נזיקין בירושלים, משרד עורכי דין ארז גרייבסקי הוא הכתובת שלכם! צוות המשרד ייצג אתכם בצורה הטובה ביותר על מנת להגיע לפיצוי המקסימלי המגיע לכם.

דילוג לתוכן