עו"ד תאונות דרכים בירושלים

על תפקידו של עו”ד תאונות דרכים בירושלים

עו”ד תאונות דרכים בירושלים יכול לייצג את חברות הביטוח או את הנפגעים. עו”ד תאונות דרכים בירושלים שמייצג את נפגע נזקי גוף תאונת דרכים, צריך לשכנע את בית המשפט כי במקרה הנידון יש מקום לפסיקה שהנפגע זכאי לפיצויים. בבניית תיק תביעה עו”ד תאונות דרכים בירושלים המנוסה בתחום, יודע לשקף את נזקי גוף תאונת דרכים באופן מיטבי כך שסכום הפיצוי יהיה הגבוה ביותר שניתן להשיג עבורו.

גובה הפיצויים

בחישוב גובה הפיצויים עבור נזקי גוף בתאונת דרכים, עו”ד תאונת דרכים ירושלים צריך לשקלל מספר פרמטרים של מה שמכונה, ראש נזק.  בתחשיב נלקחים בחשבון, שיעור וסוג הנכות שנגרמה, מידת הכאב והסבל של הנפגע, סוג ושיעור הנכות שנגרמה לו, הפסדי שכר בעבר כמו גם הפסד עתידי, התאמת שיקום, כמו גם עזרה לצג ג’. כדרי להתייעץ עם עו”ד תאונת דרכים על האפשרויות השונות.

אירועי תאונה

כשמדובר על נזקי גוף תאונות עבודה, עו”ד תאונות עבודה ארז גרייבסקי מסביר, שיש מקום להדגיש את ענף הבנייה בו נפוצים תאונות עבודה רבות. בין הפגיעות הנפוצות במהלך תאונות עבודה בענף הבניין ניתן למנות, חבלות גב ושברים בגפיים. רוב הפציעות נובעות כתוצאה מתאונות עבודה בגובה ונפילה של הפועל. חשוב להבין כי באירועי תאונות עבודה בגובה, מלבד הפנייה לביטוח הלאומי ניתן להגיש תביעת נזיקין כנגד המעסיק או מקום העבודה, בהתאם למהות האירוע והנסיבות הספציפיות. כל פגיעה שנגרמה בעקבות אירוע תאונות עבודה ודרכים, בין אם הנזק הוא נוירולוגי, כירורגי, אורתופדי או נפשי, ניתנת לתביעת נזקי גוף תאונות עבור קבלת פיצויים.

בנוגע לפיצויים עבור אובדן כושר עבודה

כאשר אדם אינו מסוגל לעבוד כלל כתוצאה תאונות עבודה ודרכים, ניתן במקרים רבים להגיש תביעה בגין אובדן מלא של כושר העבודה, כאשר לנפגע יש ביטוח פרטי או ביטוח של קרן הפנסיה. כאשר המוסד לביטוח לאומי מכיר באירוע, בתור מקרה של תאונות עבודה בבניין, הוא נושא בעלויות של הטיפול בנפגע.

נזקי גוף תאונת דרכים – עו”ד תאונות דרכים בירושלים

אם אתה מחפש עו”ד תאונות דרכים ירושלים או שנפגעת נזקי גוף תאונת דרכים, כדאי לך להכיר את עו”ד תאונות עבודה ארז גרייבסקי. הוא מתמחה בדיני נזיקין וביטוח ובעל ניסיון עשיר בניהול תיקי נזיקין וביטוח מורכבים, כולל נזקי גוף בתאונת דרכים. עו”ד ארז גרייבסקי מייצג תובעים פרטיים בלבד ואינו מייצג כלל את חברות הביטוח, על מנת להימנע ממצבים של ניגודי אינטרסים. 

דילוג לתוכן