עורך דין אובדן כושר עבודה

המשמעות של אובדן כושר עבודה היא מצב בו אנחנו לא יכולים לעבוד כפי שהיינו רגילים ועל כן אנחנו חווים ירידה בשכר שלנו, אם בכלל אנחנו זכאים לו. מצב של אובדן כושר עבודה יכול להיגרם מסיבות רבות, החל ממחלה, תאונת דרכים, תאונת עבודה ועוד. במקרה שאנחנו לא יכולים להתפרנס עלינו לתבוע את חברת הביטוח על אובדן כושר עבודה בשביל לקבל מענק חד פעמי או קצבה חודשית שתחליף את השכר שהיינו זכאים לו.

תביעות תאונות עבודה

אובדן כושר עבודה

אחד המקרים הקלאסיים של אובדן כושר עבודה נובע מתאונת עבודה. זו יכולה להיגרם הן במסגרת העבודה, הן בדרך לעבודה או בדרך ממנה, וכן בעקבות הצטברות של מקרים אשר יוצרים נזק אחד גדול. על פי החוק ואת זה יספר לכם כל עורך דין אובדן כושר עבודה, בשביל לקבל פיצוי מחברת הביטוח עליכם להוכיח שאתם לא יכולים לקבל משכורת של למעלה מ-75 אחוז מזו שהייתם רגילים לקבל. אך בכל זאת הדרך לקבלת פיצוי מאו ארוכה.

עורך דין אובדן כושר עבודה יצטרך לבחון איזו פוליסה קיימת לכם בשביל לדעת האם וכיצד ניתן לתבוע פיצוי. הפוליסה הבסיסית ביותר היא זו שקובעת שאם זכאים לפיצוי אם אתם לא מסוגלים לעבוד בעיסוק שלכם או בכזה שמתאים באופן סביר להשכלה ולהכשרה שלכם. מדובר בקבלת פיצוי בסך 75 אחוז מהשכר או סכום קבוע כפי שנקבע בפוליסה. אפשרות אחרת שתהיה זו פוליסה אשר מאפשרת לקבל פיצוי גם במקרה וניתן לעבוד בעיסוקים אחרים סבירים.

תביעת אובדן כושר עבודה

בשביל לתבוע על אובדן כושר עבודה, יש לשכור את שירותיו של עורך דין אשר מתמחה בתביעות מסוג זה. כך למשל נוכל למצוא עו”ד תאונות עבודה בירושלים ובכל עיר אחרת בארץ, אשר עובד עם צוות מומחים אשר מטרתם להוכיח שאכן אנחנו סובלים מירידה בכושר העבודה שלנו ומכך שאנחנו לא יכולים לעבוד במקצוע בו אנחנו עוסקים ולכן מגיע לנו פיצוי. חברת הביטוח מן הסתם תנסה להוכיח ההיפך ותבקש להוכיח שאנחנו כן מסוגלים שכן רמת התפקוד שלנו לא פחתה עד כדי כך.

עורך דין תאונות עבודה בירושלים ידאג להוכיח שאנחנו סובלים מירידה כזו בכושר העבודה אשר פוגעת לא רק ביכולת שלנו להתפרנס כעת אלא גם ביכולת העתידית שלנו להתפרנס. יש לציין שישנן פוליסות שמאפשרות לתבוע גם על אובדן כושר עבודה במקרה של ימים בודדים.

לסיום, אם הינכם מחפשים עורך דין אובדן כושר עבודה, אתם מוזמנים לפנות למשרד של גרייבסקי, משרד אשר מתמחה בתחום זה. המשרד מחזיק צוות עורכי דין ומומחים שישמחו לעזור לכם בתביעות אובדן כושר עבודה. אז אם אתם מחפשים עו”ד תאונות עבודה בירושלים, כאן הפתרון שלכם. 

דילוג לתוכן