עורך דין נזקי גוף ירושלים

על עורך דין נזקי גוף ירושלים ותאונות

עורך דין נזקי גוף ירושלים שמייצג את נפגע נזקי גוף תאונת דרכים, צריך לשכנע את בית המשפט כי במקרה הנידון יש מקום לפסיקה שהנפגע זכאי לפיצויים. בבניית תיק תביעה עורך דין נזקי גוף ירושלים מנוסה בתחום יודע לשקף את נזקי גוף תאונת דרכים באופן מיטבי כך שסכום הפיצוי יהיה הגבוה ביותר שניתן להשיג עבורו.

אירועי תאונה

כשמדובר בתאונות עבודה, נזקי גוף עורך דין ירושלים עובד בדגש על ענף הבנייה בו נפוצים תאונות עבודה רבות. בין הפגיעות הנפוצות במהלך תאונות עבודה בענף הבניין ניתן למנות, חבלות גב, שברים בגפיים פגיעה מכימיקליים ועוד. רוב הפציעות נובעות כתוצאה תאונות עבודה בגובה ונפילה של הפועל וכתוצאה מנפילה של חפצים כבדים וכלי עבודה על העובדים. חשוב להבין כי באירועי תאונות עבודה בגובה, מלבד הפנייה לביטוח הלאומי ניתן להגיש תביעת נזיקין כנגד המעסיק או מקום העבודה, בהתאם למהות האירוע והנסיבות הספציפיות. כל פגיעה שנגרמה בעקבות אירוע תאונות עבודה בענף הבניין, בין אם הנזק הוא נוירולוגי, כירורגי, אורתופדי או נפשי, ניתנת לתביעת נזקי גוף תאונות עבור קבלת פיצויים.

בנוגע לפיצויים עבור אובדן כושר עבודה

כאשר אדם אינו מסוגל לעבוד כלל כתוצאה מתאונת עבודה, ניתן במקרים רבים להגיש תביעה בגין אובדן מלא של כושר העבודה, כאשר לנפגע יש ביטוח פרטי או ביטוח של קרן הפנסיה. כאשר המוסד לביטוח לאומי מכיר באירוע, בתור מקרה של תאונות עבודה בבניין, הוא נושא בעלויות של הטיפול בנפגע.

תחשיב נזק

בחישוב גובה הפיצויים עבור תאונת דרכים, נזקי גוף עורך דין ירושלים ארז גרייבסקי מסביר כי יש  לשקלל מספר פרמטרים של מה שמכונה, ראש נזק.  בתחשיב נלקחים בחשבון, שיעור וסוג הנכות שנגרמה, מידת הכאב והסבל של הנפגע, סוג ושיעור הנכות שנגרמה לו, הפסדי שכר בעבר כמו גם הפסד עתידי, התאמת שיקום, כמו גם עזרה לצג ג’.

עורך דין נזקי גוף ירושלים המומחה בתחום

במידה ונפגעת נזקי גוף תאונת דרכים או שאתה מחפש מידע נוסף על נזקי גוף עורך דין, כדאי לך להכיר את  עורך דין נזקי גוף ירושלים ארז גרייבסקי. הוא מתמחה בדיני נזיקין וביטוח ובעל ניסיון עשיר בניהול תיקי נזיקין וביטוח מורכבים, כולל נזקי גוף בתאונת דרכים. עו”ד ארז גרייבסקי מייצג תובעים פרטיים בלבד עבור נזקי גוף עורך דין ואינו מייצג כלל את חברות הביטוח, על מנת להימנע ממצבים של ניגודי אינטרסים. 

דילוג לתוכן