עורכי דין רשלנות רפואית בירושלים

הרפואה המודרנית מעניקה לנו אינספור יתרונות ואפשרויות רבות. אך כידוע, עם כוח גדול – מגיעה אחריות גדולה, ובמקרים של טעויות אנוש או רשלנות, מישהו חייב לתת את הדין. תחום העיסוק של עורכי דין רשלנות רפואית בירושלים מתרכז בפעילות הגנה ופיצוי דרך בית המשפט בגין פעולות לא תקינות שנעשו במסגרת בתי החולים בעיר ועל ידי רופאים תושבי המקום למטופלים, שלרוב מתגוררים גם הם בירושלים. משרד עורכי הדין גרייבסקי עוסק בתחום זה בעולם המשפט, ושואף להעניק הזדמנות לכל נפגע לקבל את הפיצוי ההולם לנזק שנגרם לו.

מידע כללי על רשלנות רפואית

על פי ההגדרה, רשלנות רפואית הינה כל פעולה מצד הצוות הרפואי שלא הביאה לתוצאה הצפויה ואף גרמה להחמרה במצב, לנכות או לטראומה נפשית קשה. בין סוגי התביעות השונות ניתן לראות מקרים של רשלנות באבחון, רשלנות בלידה, רשלנות במהלך ניתוח כירורגי, רשלנות בעת טיפולי שיניים ועוד. המקרים הללו רבים, למרבה הצער, ומדי שנה משולמים על ידי חברות הביטוח השונות סכומים גדולים עבור פיצוי החולים שנפגעו, בהתאם לתביעות שנוהלו על ידי עורכי דין רשלנות רפואית בירושלים וערים גדולות אחרות. לפיכך, במידה ונפלתם קורבן למקרה כזה, אין שום סיבה לכך שתישארו פגועים וללא פיצוי הולם.

 

כיצד פועלים במקרה שבו נפלתם קורבן לרשלנות רפואית?

במקרים בהם אדם נפגע במסגרת מוסד כלשהו (קופת חולים, בית חולים) התביעה מופנית בדרך כלל גם למוסד, גם לרופא המטפל ולעיתים לגורמים רלוונטיים נוספים. המטרה החשובה ביותר של התובע היא להוכיח קשר סיבתי בין הפגיעה שנגרמה לו על ידי הגורמים הרפואיים והצוות הרפואי. הטענות נדרשות להיות מגובות על ידי מסמכים רשמיים ועדויות, במידת הצורך.

על מנת לעבור את תהליכי גיבוש התיק, הגשת התביעה וקבלת הפיצויים בפרקי זמן קצרים עד כמה שניתן (פרט קריטי ביותר כאשר מדובר בבעיות רפואיות הדורשות שיקום ותיקון) – יש לפנות למשרד עורכי דין רשלנות רפואית בירושלים המנוסה בתחום הרלוונטי, בעל נהלי עבודה קבועים ומסודרים שהוכיחו את עצמם וכן אחוזי הצלחה גבוהים, המעידים על עבודה ברמה גבוהה. חשוב מאוד לפנות לגורמים המקצועיים כבר בשלבים מוקדמים, ברגע שבו הפגיעה זוהתה ותועדה.

דילוג לתוכן