עורכי דין תאונות עבודה בירושלים

“העבודה היא חיינו”, טוען המשפט הידוע, ובמציאות הלא פשוטה של ימינו מדובר באמת לאמיתה. אך אין זה אומר שאנו רוצים להפקיר את בריאותנו ואת מצבנו הטוב בעבודה ולספוג פגיעות פיזיות קשות. במקרים רבים, מקום העבודה מעמיד אותנו בפני סיכונים שונים. במידה והתרחשה תאונה כלשהי במקום העבודה, כדאי ואף צריך לפנות למשרד עורכי דין רשלנות רפואית באזור המתאים – על מנת להחזיר את הסדר לכנו, ולפצות את הגורם הנפגע בסכומים שימצאו מתאימים בבית המשפט. למטרות אלה כדאי לפנות לשירותי עורכי דין תאונות עבודה בירושלים. סיוע איכותי הינו חשוב ביותר להתרה מהירה ופשוטה של כל תיק מסוג זה.

מהי תאונת עבודה וכיצד פועלים כשהיא מתרחשת?
תאונת עבודה מוגדרת כמאורע במקום העבודה או הקשור ישירות למקום זה, שהתרחש וגרם לנזק בדרגות קושי שונות לאדם התובע. חשוב מאוד לאסוף עדויות לכך שהמפגע התרחש ספציפית במקום העבודה. בסוגי עבודות מסוימים, העובדים מבוטחים למקרים אלה – אך במידה והדבר מטופל בין כותלי המוסד, בדרך כלל אין עילה לתביעה. במידה ולא שולמו דמי פיצויים מביטוח העובד (או שולמו במידה שאינה מספקת), קיימת עילה לתביעה, ולשם הגשתה כדאי לשכור שירותי עורכי דין תאונות עבודה בירושלים שיגנו על הזכויות שלכם בפני בית המשפט.

מה חשוב לעשות במקרים של תאונת עבודה?
אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבצע ישר לאחר התרחשות האירוע, הינו תיעוד כל השתלשלות העניינים, החל מרגע האירוע, דרך הטיפול הרפואי ועד לסיכומי מומחים לאורך תקופת ההתאוששות. במידה והנפגע עצמו אינו דואג לכך מהרגע הראשון, אין כל ערבות לכך שמישהו אחר ידאג להגן על האינטרסים שלו. על פי המידע הנצבר, יש לגשת לייצוג מקצוע שיסייע בהגשת התביעה ויוודא שהאדם יזדכה על הסבל שעבר. על מנת שכל התהליך יעבור בצורה חלקה, חשוב מאוד שהתמונה שתתקבל לא תשתמע לשני פנים, וזאת על מנת שהדיון בבית המשפט יעבור בצורה חלקה.

משרד עורכי הדין  גרייבסקי מספקים ייצוג מקצועי והולם בתחומי הנזיקין, ומלווים את הלקוח בכל שלבי התהליך, בדיסקרטיות ואמינות.

דילוג לתוכן