תאונה ברשות הרבים

תאונה ברשות הרבים היא תאונה שנגרמה כתוצאה של רשלנות של אדם אחר או גוף אחר. תאונה ברשות הרבים יכולה להתרחש בכל מרחב ציבורי כגון קניון, רחוב, כביש, מגרש משחקים, חוף ים, מקום עבודה ועוד. תאונה ברשות הרבים יכולה לקרות בכל מקום ולכל אחד. בהתרחש תאונה ברשות הרבים, במידה והיא התרחשה במתחם סגור כל שהוא כמו מסעדה, אולם אירועים וכדומה, ניתן לתבוע את הבעלים של המקום, אשר לרוב ייוצג על ידי חברת ביטוח בה הוא מבטח את העסק שלו. לעומת זה, כאשר תאונות ברשות הרבים מתרחשות ברחוב או במרחב כל שהוא השייך לרשות מוניציפלית, ניתן יהיה לתבוע את הרשות.

משרד עורכי דין גרייבסקי הוא משרד עם נסיון בכל הקשור להובלת תיק תביעות בגין תאונות ברשות הרבים.

עורך דין ארז גרייבסקי סיים בהצלחה תואר ראשון במשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים והוסמך לעריכת דין בשנת 2008. את התמחותו עשה במשרד עורכי דין יוסי אברהם-עזרא בריק. כמו כן, עו”ד גרייבסקי סיים בהצלחה השתלמות “רפואה למשפטנים ” של הפקולטה לרפואה והפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. לאחר סיום תקופת ההתמחות שלו, המשיך עורך דין ארז גרייבסקי לעבוד במשרד יוסי אברהם-עזרא בריק. בהמשך דרכו עבד במשרד תל אביבי העוסק בדיני הנזיקין והביטוח, שם עסק בעיקר בייצוג תובעים פרטיים וכן בייצוגה של “קרנית”- הקרן לנפגעי תאונות דרכים. עורך דין ארז גרייבסקי התמחה בייצוג המדינה בתיקי מיקור חוץ אזרחיים של פרקליטות המדינה.

כיום מתמקד עורך דין גרייבסקי בייצוג תובעים פרטיים בלבד והינו שותף מנהל במשרד עורכי דין “גרייבסקי”. עו”ד ארז גרייבסקי בעל ניסיון עשיר בליטיגציה ובניהול תיקי נזיקין וביטוח מורכבים.

משרד עורכי דין גרייבסקי עוסק בייצוג תובעים פרטיים בלבד ואינו נוטל על עצמו ייצוג של חברות ביטוח, זאת על מנת להימנע ממצב של ניגוד אינטרסים. במרבית התיקים המנוהלים במשרדנו, שכר הטרחה נגבה בסופו של ההליך המשפטי, על כן דלתנו תמיד פתוחה בפני כל לקוח, ללא קשר לאמצעיו הכלכליים. אנו מאמינים בתרומה לקהילה, ומפעם לפעם נוטלים על עצמנו תיקי “פרו בונו” במסגרת תכנית “שכר מצווה” של לשכת עורכי הדין. אנו דוגלים בשמירה על קשר אישי, צמוד ושקוף עם כל לקוח ומקפידים לשתף את לקוחותינו בכל החלטה מהותית הנוגעת להמשך ניהול התיק.

שנים רבות של נסיון ועבודה מאומצת של מיטב עורכי דין במשרד, הביאו אותנו להבנה שכדי לזכות בתביעה, יש דרך מאוד מסויימת שהיא נכונה ומדוייקת לאותו התיק.

דילוג לתוכן