תאונות תלמידים בבית הספר

ילד אשר נפגע במהלך שהותו במסגרת גן ילדים עירוני או במסגרת בית הספר, הוא מבוטח בביטוח תאונות אישיות. גם אם לא ידעתם את זה עד עכשיו, חשוב שתכירו את הסוגיה הזו על מנת להבין מה נהוג לעשות. גם אם הפגיעה בילד שלכם אינה כרונית, עדיין ניתן לדרוש פיצוי במידה ויש עילה לכך. באמצעות פנייה למשרד עורכי דין המתמחה בתאונות תלמידים בבית הספר, תוכלו לקבל ייעוץ משפטי ומקצועי ולקבל החלטה האם ואיך לתבוע את חברת הביטוח של בית הספר או הגן. חשוב לציין כי גן פרטי אמור להיות מבוטח גם כן ובמידה והוא אינו מבוטח התביעה תהיה נגד בעלי המקום.

הביטוח שיש לכל ילד במסגרת בית ספר וגן עירוני

את הביטוח לתאונות אישיות שיש לכל ילד במסגרת הלימודית שלו לא כל ההורים בישראל מכירים ובמקרים רבים כאשר הילד נפגע, ההורים לא חושבים על פיצוי. אם הגעתם למאמר הזה, יש לכם עכשיו את האפשרות לעשות מה שרוב ההורים בישראל לא עושים כאשר הילד או הילדה שלהם נפגעים במסגרת לימודית.

פיצוי מחברת ביטוח תאונות אישיות של תלמידים

בכדי לקבל פיצוי מחברת ביטוח תאונות אישיות של תלמידים, צריך קודם כל לבדוק את המסמכים הרפואיים, העדויות, התמונות וכל דבר שיש לכם המאפשר את הגשת התביעה בצורה מקצועית. עורך דין מנוסה בתחום דיני נזיקין, יידע לבדוק את התיק שלכם ולהעניק לכם חוות דעת משפטית בנוגע להיתכנות ולסיכוי שלכם בקבלת פיצוי. חשוב לדעת כי בית המשפט לא חייב לקבל כל תביעה שלכם ולכן חשוב להגיש אותה בצורה מסודרת, מפורטת ומקצועית וזאת תוכלו לעשות עם עורך דין תאונות תלמידים.

ליווי משפטי של עורך דין תאונות תלמידים

את הליווי המשפטי הטוב ביותר במקרה של תאונות אישיות תלמידים, תוכלו לקבל ממשרד עורכי דין ארז גרייבסקי הנחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין הטוב ביותר בתחום דיני נזיקין. צוות המשרד כולל עורכי דין מהשורה הראשונה אשר ינסחו עבורכם את כתב התביעה וייצגו אתכם בבית המשפט בדיון על בקשת הפיצוי שהגשתם עם כתב התביעה.

תביעה לפיצוי במקרה של תאונות אישיות תלמידים

מעוניינים להגיש תביעה לפיצוי בגין תאונות תלמידים בבית הספר או בגן? זה הזמן לפנות לצוות המקצועי של משרד עורכי דין ארז גרייבסקי דרך מספר הטלפון המופיע באתר.

משרד עו”ד ארז גרייבסקי מציע ליווי משפטי לתאונות תלמידים בבית הספר

משרד עורכי דין ארז גרייבסקי מביא איתו ניסיון רב וידע חשוב בתחום תביעות לפיצויים אשר יסייע לכם לדרוש את הפיצוי המקסימלי המגיע לילד או לילדה שלכם.

דילוג לתוכן