תאונת דרכים ברכבת הקלה

כל תאונת דרכים יכולה להיות קשה ולגרום לנו לנזק בלתי הפיך, אך יש מקרים בהם תאונות דרכים יכולות להיות הרבה יותר קשות ממה שאנחנו מתארים לעצמנו ולו בגלל הכלי הפוגע. כך למשל תאונת דרכים ברכבת.

תאונת דרכים ברכבת בכלל או תאונת דרכים ברכבת הקלה בפרט, יכולה להיות דבר אימתני שיגרום לנו נזק בלתי הפיך פיזית לנו או לרכב בו אנחנו נוהגים. מאחר ומולנו מגיעה רכבת אשר חזקה מאיתנו (או מהרכב שלנו) בעשרות מונים, במהירות עזה, הרי שתאונת דרכים ברכבת היא דבר שעלול לגרום לנזקים עצומים.

עד לפני מספר שנים היו לא מעט תאונות דרכים ברכבת מאחר ולא היו מחסומים במקומות בהם הרכבת חצתה כביש או שהם לא ירדו בזמן. היו מקרים רבים בהם אנשים, על דעתם, החליטו לחצות את מסילת הברזל גם אחרי שהמחסום ירד. זה גרם כמובן להתנגשות בין השניים, כשברוב המקרים, מי שנפגע זה הרכב ולא הרכבת.

במקרה של תאונת דרכים ברכבת קלה או תאונת דרכים ברכבת רגילה, מוטב להיעזר בעורך דין שמכיר את הנושא ויודע מול מי עליו להתדיין ובוודאי שהוא יודע מה אומר החוק בנושא זה. לכאורה, נהג הרכב תמיד יהיה בעמדת נחיתות, זאת בזמן שייתכן מאוד שאם זו תהיה תאונת דרכים הולך רגל עם רכבת אז המצב יהיה הפוך. אך זה לא בהכרח כך, יש מקרים בהם תאונת דרכים ברכבת היא באשמת נהג הרכבת אשר לא ציית לתמרורים ולא עצר בזמן, בעוד במקרה של תאונת דרכים הולך רגל יכול להיות אשם בדיוק כמו נהג הקטר, מן הסתם אם מדובר על תאונה עם רכב, אז גם ייתכן שההולך רגל אשם כמו נהג הרכב.

זו הסיבה שאנחנו צריכים להצטייד בעורך דין טוב אשר מתמחה בייצוג במקרה של תאונות דרכים. כך הוא יוכל לעמוד לרשותנו מול הרשויות השונות, חברת הביטוח, לייצג אותנו במשפט, במסלולי גישור או בוררות וכן במקרים אחרים אם נצטרך בכך

לשם כך, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. אנחנו במשרד גרייבסקי, מתמחים בייצוג משפטי במקרה של תאונת דרכים ברכבת, כולל תאונת דרכים ברכבת קלה ועוד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום על מנת שנוכל לקבוע איתכם פגישה בהקדם. עליכם לזכור שמדובר בתהליך משפטי שיכול לקחת זמן רב ועל כן מומלץ להתחיל אותו כמה שיותר מוקדם. 

דילוג לתוכן