תביעות נגד העירייה

משרד עורכי דין גרייבסקי הממוקם בירושלים, הוא משרד עורכי דין מקצועי ומנוסה אשר מעניק ייצוג במגוון תחומים.

עו”ד ארז גרייבסקי סיים את התואר שלו במשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים והוסמך לעריכת דין בשנת 2008. את התמחותו עשה במשרד עורכי דין יוסי אברהם-עזרא בריק. כמו כן, עו”ד גרייבסקי סיים בהצלחה השתלמות “רפואה למשפטנים ” של הפקולטה לרפואה והפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. 

לאחר סיום תקופת ההתמחות שלו, המשיך עורך דין ארז גרייבסקי לעבוד במשרד יוסי אברהם-עזרא בריק. בהמשך דרכו עבד במשרד תל אביבי העוסק בדיני הנזיקין והביטוח, שם עסק בעיקר בייצוג תובעים פרטיים וכן בייצוגה של “קרנית”- הקרן לנפגעי תאונות דרכים.

כיום מתמקד עורך דין גרייבסקי בייצוג תובעים פרטיים בלבד והינו שותף מנהל במשרד עורכי דין “גרייבסקי”. עו”ד ארז גרייבסקי בעל ניסיון עשיר בליטיגציה ובניהול תיקי נזיקין וביטוח מורכבים.

משרד עורכי דין גרייבסקי עוסק בייצוג תובעים פרטיים בלבד ואינו נוטל על עצמו ייצוג של חברות ביטוח, זאת על מנת להימנע ממצב של ניגוד אינטרסים.

בין היתר המשרד מתמחה ב: תביעות נגד העירייה, תביעות של תאונות עבודה, תביעות נגד משרד החינוך, תביעות בגין תאונה ברשות הרבים ועוד.

במרבית התיקים המנוהלים במשרדנו, שכר הטרחה נגבה בסופו של ההליך המשפטי, על כן דלתנו תמיד פתוחה בפני כל לקוח, ללא קשר לאמצעיו הכלכליים. אנו מאמינים בתרומה לקהילה, ומפעם לפעם נוטלים על עצמנו תיקי “פרו בונו” במסגרת תכנית “שכר מצווה” של לשכת עורכי הדין. 

משרדנו דוגל בשמירה על  קשר אישי, צמוד ושקוף עם כל לקוח ואנו מקפידים לשתף את לקוחותינו בכל החלטה מהותית הנוגעת להמשך ניהול התיק.

תביעות נגד העירייה היא תביעה מורכבת שדורשת ידע ונסיון. אין ספק שיש לדעת איך לנהל תביעות נגד העירייה בצורה נכונה. לרוב, תביעות נגד העירייה מוגשות בגין פגיעה שהתרחשה עקב מחדל מסויים שבאחריות העירייה. לא כולם מודעים לעובדה שהם יכולה להגיש תביעות נגד העירייה בגלל נזק או פגיעה שנגרמו להם, שקשורים במחדל של העירייה. מסיבה זו, תמיד מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמתמחה בתחום פגיעות כגון אלה על מנת למצות את מלוא זכויותיכם. זו יכולה להיות נפילה ברחוב כתוצאה מתאורה לקויה, מעידה או נפילה כתוצאה ממכסה ביוב שלא סגור היטב או כל סוג אחר של פגיעה שמתרחשת בתחום האחריות של העירייה.  במשרד עורכי דין גרייבסקי תוכלו לקבל הערכה האם קיימת עילה מספקת לתביעה מן הסוג הזה.

דילוג לתוכן