תביעות נגד משרד החינוך

אף הורה לא באמת היה רוצה להגיש תביעות נגד משרד החינוך כיוון שמשמעות הדבר היא שהילד או הילדה שלהם נפגעו בשטח או בתחום בית הספר או הגן. אך לצער כולנו, דברים כאלה קורים. כאשר זה קורה, כדאי שיהיה לצדכם עורך דין אמין ומקצועי. כך שאם הינכם נאלצים להגיש תביעה נגד משרד החינוך, חשוב לדעת כי עו”ד ארז גרייבסקי המומחה בתחום תביעות נגד משרד החינוך הינו בעל תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים אשר הוסמך לעריכת דין בשנת 2008. את התמחותו עשה במשרד עורכי דין יוסי אברהם-עזרא בריק. כמו כן, עו”ד גרייבסקי סיים בהצלחה השתלמות “רפואה למשפטנים ” של הפקולטה לרפואה והפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב.

לאחר סיום תקופת ההתמחות שלו, המשיך עורך דין ארז גרייבסקי לעבוד במשרד יוסי אברהם-עזרא בריק. בהמשך דרכו עבד עו”ד גרייבסקי במשרד תל אביבי העוסק בדיני הנזיקין והביטוח, שם עסק בעיקר בייצוג תובעים פרטיים וכן בייצוגה של “קרנית”- הקרן לנפגעי תאונות דרכים.

עורך דין ארז גרייבסקי מתמחה בכל סוגי תביעות נגד משרד החינוך, בתביעות בתאונות עבודה, בתביעות נגד העירייה וכן בייצוג המדינה בתיקי מיקור חוץ אזרחיים של פרקליטות המדינה.

כיום מתמקד עורך דין גרייבסקי בייצוג תובעים פרטיים בלבד והינו שותף מנהל במשרד עורכי דין “גרייבסקי”. עו”ד ארז גרייבסקי בעל ניסיון עשיר בליטיגציה ובניהול תיקי נזיקין וביטוח מורכבים.

משרד עורכי דין גרייבסקי עוסק בייצוג תובעים פרטיים בלבד ואינו נוטל על עצמו ייצוג של חברות ביטוח, זאת על מנת להימנע ממצב של ניגוד אינטרסים. במרבית התיקים המנוהלים במשרדנו, שכר הטרחה נגבה בסופו של ההליך המשפטי, על כן דלתנו תמיד פתוחה בפני כל לקוח, ללא קשר לאמצעיו הכלכליים. אנו מאמינים בתרומה לקהילה, ומפעם לפעם נוטלים על עצמנו תיקי “פרו בונו” במסגרת תכנית “שכר מצווה” של לשכת עורכי הדין. אנו מאמינים באמונה שלמה כי קשר צמוד עם כל לקוח שלנו, יחס אישי ושקיפות מלאה, הם שהופכים אותנו לאחד מן המשרדים המובילים בתחום עריכת הדין. שיתוף פעולה, מקצועיות ואכפתיות הם הערכים שמובילים אותנו.

תביעות נגד משרד החינוך הן לרוב מורכבות וטומנות בחובן רגישות רבה. כאשר הורים מחליטים להגיש תביעה נגד משרד החינוך, ככל הנראה אין דרך אחרת לטפל בעניין.

לעורך דין ארז גרייבסקי יש את הכלים הפרקטיים, את הנסיון הדרוש, את המקצועיות הגבוהה ואת הרגישות הטבעית לטפל בתיקים מן הסוג הזה. זה בהחלט צרור מרשים של תכונות וכישורים.

דילוג לתוכן