תביעות תאונות עבודה

עורך דין אובדן כושר עבודה

אובדן כושר עבודה מתייחס לפגיעה מתאונה, מחלה פיזית או נפשית. אם אתם נמצאים באחת מהקטגוריות הללו, מומלץ לכם לפנות לעורך דין אובדן כושר עבודה על מנת לבדוק מהן הזכויות שלכם והאם כדאי לכם להגיש תביעה לקבלת פיצויים או לקבלת קצבה חודשית בהתאם למצב הבריאותי שלכם. עובדים רבים בישראל סובלים מפגיעות פיזיות במקום העבודה שלהם או ממחלה הקשורה לתחלואה במקום העבודה ואינם יודעים כי הם יכולים לדרוש על כך פיצוי.

פיצוי כספי חד פעמי או קצבה חודשית?

השאלה האם אתם יכולים לקבל פיצוי כספי חד פעמי או קצבה חודשית נשאלת על ידי ישראלים רבים המגיעים לתבוע את המוסד לביטוח לאומי או חברת הביטוח של מקום העבודה שלהם. בכדי לקבל הכוונה והדרכה בנושא תביעה לפיצויים או קצבה חודשית, חשוב שיהיה לכם ליווי משפטי מקצועי של עו”ד אובדן כושר עבודה אשר יעניק לכם חוות דעת משפטית לגבי המקרה שלכם וההיתכנות בקבלת פיצויים או קצבה חודשית.

ליווי משפטי של עו”ד אובדן כושר עבודה

קצבה חודשית יכולה להיות זמנית או קבועה והיא יכולה להגיע מחברת ביטוח או המוסד לביטוח לאומי (תלוי בפוליסה של חברת הביטוח). קצבה חודשית, בין אם היא זמנית ובין אם היא לצמיתות, יכולה להגיע מתביעה לאחוזי נכות. על פי אחוז נכות מסויים, המוסד לביטוח לאומי מקנה לכם קצבה חודשית לתקופה מוגדרת מראש או לצמיתות, תלוי ברמת הפגיעה שלכם.

איך מגישים תביעות תאונות עבודה?

תביעות תאונות עבודה תוכלו להגיש דרך אחד ממשרדי עורכי הדין הטובים ביותר בתחום – משרד עורכי דין ארז גרייבסקי. משרד עורכי דין ארז גרייבסקי כולל צוות עורכי דין מקצועיים והוא יספק לכם עורך דין אובדן כושר עבודה אשר ילווה אתכם משפטית לאורך כל תהליך התביעה שלכם בנוגע לתאונות עבודה.

פנייה למשרד עורכי דין מקצועי

אם החלטתם לתבוע פיצויים על תאונת העבודה שלכם, זה הזמן לפנות עכשיו לצוות משרד עורכי דין ארז גרייבסקי ולקבל ייעוץ משפטי מקצועי לתיק התביעה שלכם. עורך דין לדיני נזיקין של משרד עורכי דין ארז גרייבסקי יבדוק את המסמכים הרלוונטיים למקרה שלכם כולל מסמכים רפואיים והתכתבויות המעידות על התאונה וזאת בכדי לבנות תיק משפטי טוב להגיע איתו לדיונים בבית המשפט.

עורך דין אובדן כושר עבודה של משרד עו”ד ארז גרייבסקי

התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו מענה מקצועי מצוות משרד עורכי דין ארז גרייבסקי!

דילוג לתוכן