עורך דין נזקי גוף בירושלים

הגוף שלנו הוא הנכס הכי חשוב שניתן לנו מהטבע. לעיתים מתרחשות בחיים תאונות מצערות שגורמות לנו לכאבים רבים, מצריכות תהליך שיקום ארוך ובמקרים מסוימים – גורמות לאובדן כושר עבודה. במקרים מסוימים, מדובר במצב שנגרם עקב השתלשלות אירועים מצערת שבה איש אינו אשם. עם זאת, במקרים אחרים ניתן להטיל אחריות על גוף שהיה אמור להיות אחראי עלינו או על ציוד שתופעל על ידינו. זלזול או התעלמות מפרטים חשובים שבגבולות אחריותם של אנשים התופסים עמדות ניהוליות, יכולים לעלות ביוקר לאלה שמר גורלם הביא אותם להיות כפופים להם – אך בזכות עורך דין נזקי גוף בירושלים ניתן להביא את האחראיים לצדק.

מהי תביעת נזקי גוף?
על מנת שתביעת נזקי גוף תגיע לסיומה ההוגן, וכדי שהאדם הנפגע יקבל את מלוא הפיצויים המגיעים לו, יש להוכיח את הפרטים הבאים:
• עצם הפגיעה והיקפה
• הוכחת אשמת הנתבע
• קביעת סדר גודל הולם לתשלומי הפיצויים
 
ניתן להגיש תביעה בגין נזקי גוף לאור תאונות עבודה, בשל פגיעה מכוונת או במקרה של רשלנות רפואית. כל אלה ניתנים להוכחה במידת הצורך: דבר הפגיעה מוכח באמצעות סיכומי אשפוז וחוות דעת של רופאים מומחים. הוכחת האשמה משתנה ממקרה למקרה – בתאונות עבודה, מדובר בהוכחת אחריותו של הנתבע לדבר שהביא לפציעתו של התובע. בדבר רשלנות רפואית, חוות דעת של רופא משמשת גם היא כהוכחת האשמה. 
 
תביעות מסוג זה מוגשות בבתי המשפט האזרחי. 
 
החשיבות של עורך דין נזקי גוף בירושלים להצלחה בתהליך
כיוון שמדובר בדרך כלל בתביעות על סכומים לא קטנים (פיצויים על אובדן כושר עבודה, תקופות שיקום, נזק נפשי וכו’) ולעיתים מדובר בהתנהלות מול חברות גדולות ופגיעה במוניטין שלהם, חשוב מאוד להיוועץ עם עורך דין מומחה בתחום נזקי גוף כבר מהשלבים הראשונים של התהליך. תיעוד מסודר וייצוג הולם מול הגורמים המעורבים יבטיחו הצלחה מרבית בבית המשפט.
 
משרד עורכי הדין גרייבסקי מתמחה בתחום תביעת נזיקין וניהל בהצלחה רבה תיקי תביעת נזיקין מורכבים בנושאים שונים. אם אתם זקוקים לשירותי עורך דין נזקי גוף בירושלים, העובד ביסודיות ותוך הצגת אחוזי הצלחה גבוהים – צרו עמנו קשר עוד היום.
דילוג לתוכן