ייצוג עו”ד לדיני נזיקין

אחד מהתחומים הבולטים ביותר בעולם המשפט הוא התחום של ייצוג במקרים של נזיקין, הן נזקין ברכוש והן בגוף. מדובר על תחום בולט מאחר והוא מאוד נפוץ והמקרים בו מאוד מעניינים ומגוונים. כמעט מדי יום מוגשים תביעות על תביעות נזיקין, תהיו בטוחים שמדי יום יש מי שמחפש ייצוג עו”ד לדיני נזיקין.

ייצוג עו”ד לדיני נזיקין הוא דבר מאוד בולט ומרכזי בעולם המשפט מאחר והוא למעשה עומד בבסיס המשפט האזרחי, כלומר משפט בין אדם לאדם או בין אדם לחברה או רשות. זאת להבדיל ממשפט פלילי שבמרכזו עומדות תביעות שבין המדינה לאדם, הרי שכאן מדובר על משפטים שהמדינה לא מעורבת בהם וברוב המקרים מדובר על תביעות כספיות, כלומר לא תביעות מאסר או דברים דומים לכך.

אם נרצה למנות תביעות של דיני נזקין, נמצא מקרים כמו תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות, תקיפה, מטרד, לשון הרע, ועוד. כמו שאפשר לראות מדובר על מקרים מגוונים אשר מכילים כל דבר אשר בו עלול להיגרם נזק לתובע ועל כך הוא מגיש תביעה.

כל עו”ד אשר מתמחה בדיני נזקין, זה נכון במקרה של עו”ד נזקי גוף ירושלים או עו”ד נזקי רכוש בתל אביב או תאונות עבודה בבאר שבע, עובד על פי העיקרון הפשוט שעליו לאסוף ראיות והוכחות שאכן נגרם נזק, שאכן מדובר בנזק שהשפיע על הלקוח שלו וגרם לו לפגיעה מסוימת (גופנית, נפשית, כספית, מקצועית) ושאכן הפגיעה נגרמה על ידי הנתבע. יהיה עליו לאסוף ראיות ולהוכיח את כל זה מעבר לכל ספק, כמו כן יהיה עליו להוכיח שסכום הכסף אותו הוא מבקש במסגרת התביעה הוא הגיוני וסביר היחס לתביעה.

חשוב לומר לפני סיום, שאנחנו יכולים למצוא עו”ד נזקי גוף בירושלים, כמו בכל הארץ וכן גם בתחומים אחרים, מדובר כפי שציינו בתחילת המאמר על התחום המשפטי הנרחב והנפוץ ביותר, ולא לחינם, שכן מרביתנו בשלב כזה או אחר נמצאים בהתדיינות מול גורמים שונים על נזקים שנגרמו לנו מסיבות כאלה ואחרות.

לסיום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, עו”ד גרייסבקי. משרד עורכי דין אשר מתמחים בתחום של דיני נזקין בכל פרט וכן ייצוג של תאונות דרכים ותאונות עבודה. אצלנו תוכלו למצוא עורכי דין מובילים בתחומם, אשר ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת ולייצג אתכם הן בבית המשפט והן במקומות אחרים על פי הצורך. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבוע עמנו פגישה. 

דילוג לתוכן